Żyjemy w przepełnionym świecie.
Wytwarzamy więcej
niż jesteśmy w stanie zużyć.
Chcemy to zmienić.

RETROSPEKCJA

PASJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Naszą pasję do designerskich mebli okresu powojennego łączymy ze świadomą odpowiedzialnością za otaczający nas świat.
W dobie masowej produkcji przedmiotów niskiej jakości, postanowiliśmy, że będziemy odnawiać, a nie wytwarzać nowe meble.
W tej chwili 80% naszego fotela jest wtórnie wykorzystane. Resztę stanowią nowe materiały.

DREWNO, TKANINA, WNĘTRZE

Wspólnym mianownikiem realizowanych przez nas projektów, jest czas poświęcony na dobór tkaniny. Kolory i wzory zestawiamy z myślą o wnętrzach, w których będą się prezentować oraz funkcji, jaką będą pełnić. Krzesła i fotele, które powstają w naszej pracowni zasługują na specjalne traktowanie. To przekonanie wynika z ich wieku i ponadczasowego designu, warto w tym miejscu nadmienić że część z nich liczy sobie po 50 lat. Między innymi dlatego do wykończeń tapicerskich używamy materiałów The Romo Group, które gwarantują  najwyższą jakość naszych mebli.

INDYWIDUALNOŚĆ PROJEKTU

Nasze krzesła i fotele dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, poprzez zastosowanie spersonalizowanych elementów wykończenia – tkanin i drewna. Dzięki temu możemy sprawić, że idealnie wpasują się w każde wnętrze.

Wierzymy, że nasza filozofia oraz otwartość na potrzeby naszych klientów powoduje, że możemy być partnerem zarówno klienta indywidualnego, jak i małych oraz średnich klientów biznesowych.

Według nas stare meble mają duszę i kryją się za nimi nieopowiedziane historie, chcemy żebyście mogli posłuchać ich razem z nami.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.